Dabas grāmata

 

Paņemam kādu jaunu kladīti, uzrakstam tai nosaukumu “Dabas grāmāta”. Tad kopā ar bērnu dodamies pastaigā un no tuvākā mājas koka paņemam salasam lapas un dažādus ziediņus. Tām mājās apzīmējam kontūras un ielimējam “Dabas grāmāta”. Pēc mēneša dodamies atkal pastaigā un apmeklējam tās pašas vietas. Tā mēnešiem ejot mēs redzēsim un “Dabas grāmatā” būsim uzkrājuši dažāda lieluma un krāsas lapas.  Šis uzdevums veicina darba prieku un  radošo pašizpausmi. Palīdz vērot augus tuvākajā apkārtnē, nosaukt tos. Veicina roku sīkās muskulatūras attīstību. Rosina izzināt dabas parādības un norises.

Par uzdevumu

  • 3 - 6
  • kladīte, zīmuļi, līmes zīmulis
  • 1h
  • Iemūžiniet pastaigas ar bērnu fotogrāfijās, izdrukājiet un ielīmējiet tās bērna "Dabas grāmatā" kā piemiņu.
Vērtēt:
Komentāri (0)

Iesniedz sava bērna darbu galerijai

1. Nofotografē sava bērna izpildīto uzdevumu!
2. Dalies ar sava bērna paveikto, augšupielādejot bildi šeit.

Trīs Danonki padomi

  • 1. Ar dabas lietu krāsošanu un zīmēšanu varam nodarboties svaigā gaisā –zināšanas labāk pielīp saulītē!
  • 2. Ja bērnam uzreiz neizdodas atrast atbildi, mēģinām viņu virzīt pareizajā virzienā - ar jautājumiem, nevis sakot priekšā!
  • 3. Atgādināsim bērnam, ka kļūdas nav neveiksme – gluži otrādi, tas ir vienīgais ceļš uz zināšanām!

Pievienot bērna darbu galerijai

Aicinām tevi dalīties ar bērna paveiktajiem uzdevumiem. Esam izveidojuši šo galeriju, lai kopā mēs radītu vietu, kurā iespēja iedvesmoties un lepoties ar mūsu bērnu darbiem. Bērnam pabeidzot uzdevumu, nofotogrāfē to un augšupielādē bildi, izmantojot šo ērto augšupielādes formu. Ja fotografē ar mobilo telefonu, tad ērti vari augšupielādēt bildi tieši no telefona.

Uzraksti savu komentāru

Komentāri: